A LEGSZEBB KARNEVÁLI KIRAKATOK

Méltán nevezhetjük a Debreceni Virágkarnevált hazánk egyik legjelentősebb, legnépszerűbb, a turisták ezreit városunkba csábító kulturális eseményének. A karneváli héten számtalan helyszínen, sokrétű programmal és virágos kirakatokkal várták a helyieket és az ország különböző pontjairól ide látogató érdeklődőket.

 

A Cívis Ház Zrt. sok éves hagyományához híven ebben az évben is értékelte a legszebb kirakatokat (bár az idén nem hirdetett versenyt), amelyek aktívan hozzájárultak a belváros felvirágoztatásához, ünnepivé tételéhez. Számos üzlet érezte sajátjának a kezdeményezést, és díszbe öltöztette portálját, kirakatát.

 

A legimpozánsabb kirakatok a következők voltak:

 

Pékház Pékség – Csapó u. 19. ( Pék-Ker Kft.)

 

Dr. Relax Cipőszalon – Piac u. 16. – (Tran-Co Hungary Kft.)

 

Villeroy & Boch Asztali Kultúra Márkaüzlet – Kossuth u. 8. (Phoenix-Home Kft.)

 

Különösen megnyerő kirakatokat díszítettek következő bérlőink:

Mindenkinek köszönjük, aki részt vett abban, hogy még ünnepibbé varázsoljuk városunkat a karneváli héten:

 

A linkre kattintva olvashatja el, hogyan készült a Cívis Ház Zrt. a virágkarneváli hétre:

http://www.civishaz.hu/hirek/készülünk-virágkarneválra